Firmamız

1993 yılında süt ürünleri (Tereyağ-Sadeyağ), İç Antep Fıstığı, Ceviz İçi, Salep ürünlerinin üretimi ve satışı ile faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz Veysi Topuz Gıda Madd. İth. İhr. San. Ve Tic. 2005 yılında Bitkisel Ürünleri (Bitkisel Macun, Bitkisel Çay, Bitkisel Toz), 2006 yılında Bitkisel Kozmetik Ürünlerini (Bitkisel Krem, Bitkisel Bakım Yağları), 2007 yılında Fiyto Ürünlerini (Bitkisel Şampuan, Bitkisel Saç Bakım Kremi, Bitkisel Saç Bakım Losyonu, Bitkisel Jöle, Bitkisel Ayak Bakım Ürünü) üretimi ve pazarlaması ile portföyünü genişletmiştir.
Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, kuruluşundan bu yana geçen 17 yıl boyunca kaliteden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmiş olup, faaliyet alanını her geçen gün biraz daha genişletmektedir.Faaliyet alanında dünya standartlarında hizmet veren Veysi Topuz Gıda Madd. İth. İhr. San. Ve Tic. üretmiş olduğu ürünlerle pazar ağını genişletirken, ülkemizde yakaladığı bu başarıyı dış pazarlara da taşıyarak uluslar arası bir marka olmayı amaçlamaktadır.

Kalite Politikamız

THEMRA ailesi olarak, sektörümüzde uluslararası pazarda da güvenle tercih edilebilicek kalitede ürünler üretmeye devam etmek,bünyemizde çalışan gıda mühendisleri, kimya mühendisleri ve de çalışanlarımızı eğiterek, bilgi, bilinç ve beceri düzeylerini geliştirmek, işini en iyi yapmak, verimliliği arttırmak, kaliteli ve ekonomik ürün elde ederek müşteri memnuniyetini arttırıp, şikâyetlerini minimuma indirmek, tüketicinin değişen ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünler üretmek.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Sağlığımız Önemlidir!!! Temel ilkesi doğrultusunda “sağlıklı yaşam” ibaresi ile ürünlerinin bir yaşam tarzı olarak benimsenmesinde ve yaygınlaşmasında her zaman öncü bir rol üstlenen THEMRA “sağlıklıyım, formdayım ve de mutluyum” diyenlerin ve diyebileceklerin lider markası olmayı hedef olarak görüp yoluna devam etmektedir.

Koşulsuz tüketici memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak, insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.